Dajme pár slov o nás...:)

Neon od srdca to je LOVE LED NEON

Nie sme korporát, nie sme gigant, sme mama, otec, naša malá šéfka a pár blízkych dobrých duší s ktorými spoločne tvoríme LOVE LED NEON. Neóny pre nás nie sú práce, nie je to povinnosť...
Neóny sú vášeň, nadšenie, sú našou každodennou súčasťou (každovečerné/nočné/ranné)... :-D

Sme malí, ale odhodlaní a rozhodli sme sa vlastnoručne v našej dielni a showroome na Prahe 6 (príďte nás navštíviť) tvoriť produkt a to taký produkt, ktorý každú holú bielu miestnosť premení na nebývalo fascinujúci umelecký priestor strhávajúci všetku pozornosť. Neóny vyrábame kompletne v Českej republike, vlastnou inovatívnou metódou, ktorú nikto iný u nás nepoužíva. Výsledkom sú úplne precízne spracované LOVE LED Neóny, ktoré sú do najmenších detailov dokonalým odrazom designu, ktorý spolu vytvoríme. Silnou stránkou LOVE LED Neónu je naša dlhoročná skúsenosť s LED technológiami a preto sú naše produkty aj komponenty na profesionálnej úrovni, vhodné aj na komerčné použitie s vysokou záťažou a požiadavkou na bezchybný dizajn.

Každý zákazník je ako môj priateľ a tak ku každému aj pristupujeme. Ako k priateľovi, ktorému chcem vytvoriť ten najdokonalejší LOVE LED Neon. Chceme aby každý môj klient bol nie spokojný, ale nadšený z výsledkov našej spolupráce. Tešíme sa, že nám napíšete!

With LOVE Sabi, Edi, Ari a spol.

Máte otázku? Nechajte nám na seba kontakt a my sa Vám ozveme

Chcem správu len na e-mail